“Do të tërheq zvarrë k*rvë e vogël, në orën 8:00 të jesh gati te hoteli “, 18 vjeçarja publikon SMS-të e parukiere Meritës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:07 29-07-2016 “Do të tërheq zvarrë k*rvë e vogël, në orën 8:00 të jesh gati te hoteli “, 18 vjeçarja publikon SMS-të e parukiere Meritës

Akuza për prostitucion nga një 18 vjeçare për parukieren Merita Merja.

E reja ka publikuar mesazhet që pretendon se ia ka dërguar Merita te Jeta Osh Qef.

E ndikuar edhe nga vdekja e babait dhe problemet financiare ajo u gënjye, por kur donte të dilte nga ajo rrugë, ishte e pamundur ndaj dhe u detyrua të zhdukej.

Ajo thotë se ishte vetëm 16-vjeçe dhe askush nuk do e besonte nëse do e denonconte këtë rast, ndaj dhe zgjodhi të largohej pa lënë gjurmë.

MË POSHTË SMS-të:

merita1.jpg

merita2.jpg

merita3.jpg

Merita4.jpg

merita5.jpg

merita6.jpg

merita7.jpg

merita9.jpg

merita10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014122009277344
array(1) { ["section"]=> string(123) "do-te-terheq-zvarre-k-rve-e-vogel-ne-oren-8-00-te-jesh-gati-te-hoteli-18-vjecarja-publikon-sms-te-e-parukiere-merites-48065" }