Dojna Mema publikon FOTO të viteve më parë, ja si dukej bebe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:22 26-03-2019 Dojna Mema publikon FOTO të viteve më parë, ja si dukej bebe

Dojna Mema është një ndër vajzat shqiptare me të komentuara të momentit. Moderatorja e Top Channel tërheq vazhdimisht vëmendjen.

Fansat e saj janë gjithnjë të interesuar të dinë për jetën e Dojnës. Ndërkq pak orë më parë, moderatorja ka publikuar një foto të shumë viteve më parë. Në foto shihet teksa Dojna është bebe, në krah të mamit dhe babit.

Vihet re se Dojna i ka ruajtur tiparet e saj.

dojna.jpg

-640-0-5b41efd44c471.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091080665588379
array(1) { ["section"]=> string(66) "dojna-mema-publikon-foto-te-viteve-me-pare-ja-si-dukej-bebe-157931" }