Doktoresha shtatzënë publikon foton nga Infektivi dhe shkruan: Sepse ne punojmë bashkë këtu

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:23 25-07-2020 Doktoresha shtatzënë publikon foton nga Infektivi dhe shkruan: Sepse ne punojmë bashkë këtu Doktoreshë Krisli Serani

Doktoreshë Krisli Serani i prek të gjithë me një foto publikuar nga Infektivi i QSUT.

E veshur gjer në dhëmbë, doktoresha mban me dorë barkun e saj të rrumbullakosur dhe shkruan “sepse ne punojmë bashkë këtu”, raporton newsbomb.al.

E ka fjalën për djalin që po pret dhe është në javët e fundit të shtatzanisë. Por doktoreshë Krisli nuk e ka lënë punën mes të sëmurëve me Covid.

Lexo të plotë (Kliko këtu)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012381076812744
array(1) { ["section"]=> string(97) "doktoresha-shtatzene-publikon-foton-nga-infektivi-dhe-shkruan-sepse-ne-punojme-bashke-ketu-214904" }