Doktori i vetmi mes grave socialiste, Rama i shtrëngon dorën (FOTOT QË NUK PATË MBRËMË)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:44 13-06-2017 Doktori i vetmi mes grave socialiste, Rama i shtrëngon dorën (FOTOT QË NUK PATË MBRËMË)

Doktori Halim Kosova ka qenë i vetmi demokrat, i cili ka marrë pjesë në ditëlindjen e 26-të të Partisë Socialiste.

Kosova, i cili qe i pranishëm si përfaqësues i Partisë Demokratike, u shfaq i buzëqeshur mes grave politikane socialiste, por edhe nën shoqërinë e Veliajt dhe të kryeministrit Edi Rama. Madje Rama, duket shumë i buzëqeshur dhe i lumtur nga prania e tij. Këtë e dëshmon dhe një foto e publikuar nga Agim Rama, ku kryeministri i shtrëngon dorën kundërshtarit të tij politik, shkruan newsbomb.al.

Fakti që janë në parti të ndryshme nuk i bën armiq politikanët shqiptarë, përkundrazi, kjo dëshmohet dhe në fotot e mësipërme.

Në ceremoninë e zhvilluar nga Partia Socialiste ishin të pranishëm të gjithë politikanët socialistë./Newsbomb.al/ 

Fotot nga Agim Rama: 

19141888_10213078052772276_1463630571_n.jpg19141874_10213078055652348_1661731633_n.jpg19126221_10210089237249483_31652528_o.jpg19114776_10213078053012282_348993480_n.jpg19206377_10213078054412317_334819543_n.jpg19198395_10213078053492294_211310086_n.jpg19184117_10213078054452318_1830151301_n.jpg19142227_10213078052972281_888293648_n.jpg19142183_10213078053092284_1372989593_n.jpg19142183_10213078053092284_1372989593_n_1.jpg19141998_10213078054372316_1962283935_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025915145874023
array(1) { ["section"]=> string(90) "doktori-i-vetmi-mes-grave-socialiste-rama-i-shtrengon-doren-fotot-qe-nuk-pate-mbreme-82268" }