Dolën për të peshkuar në Vjosë por s'u kthyen më, dyshohet se 2 të rinjtë janë mbytur (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:22 24-04-2017 Dolën për të peshkuar në Vjosë por s'u kthyen më, dyshohet se 2 të rinjtë janë mbytur (EMRAT)

Lorenc Doku dhe Elson Kerri 32 dhe 37 vjeç, kanë dalë mbrëmjen e djeshme në lumin Vjosë për të peshkuar me një varkë të vogël, por pastaj kanë humbur kontaktet.

Dyshohet se dy peshkatarët janë mbytur në grykëderdhjen e lumit Vjosë.

Kanë qenë peshkatarët e tjerë ata të cilët sinjalizuan policinë. Ndërkohë polumbarët po vijojnë kërkimet për gjetjen e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasi për vdekje fëmijën 3 vjeçar, arrestohet shoferi
Zjarr në azilin e pleqve në Poliçan, humbin jetën dy persona »
Article Logic
Execution time: 0.010073900222778
array(1) { ["section"]=> string(96) "dolen-per-te-peshkuar-ne-vjose-por-s-u-kthyen-me-dyshohet-se-2-te-rinjte-jane-mbytur-emrat-76215" }