Doli lakuriq dhe bllokoi trafikun, shoferi i nevrikosur e godet dhe e lë pa ndjenja (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:17 06-08-2020 Doli lakuriq dhe bllokoi trafikun, shoferi i nevrikosur e godet dhe e lë pa ndjenja (VIDEO)

Një burrë komplet i zhveshur që blloi trafikun, mori si përgjgije diçka që me të vërtetë nuk e kishte pritur.

Mendohet se pamjet janë filmuar në Ukrainë, gjithsesi kudo që të jetë, kjo duket një çmenduri.

Si të mos mjaftonte burri lakuriq në mes të rrugës, shoferi të cilit iu bllokua kalimi doli dhe e goditi me grusht duke e lënë të shtrirë në tokë.

Si ç’shihet dhe në video, burri pa rroba qendron me duar të mbledhura, i qetë dhe indiferent, ndërsa shoferi i cili duket si Vin Disel i thotë diçka dhe më pas e godet me grusht.

Nga ana tjetër shihet një djal në biçikletë, i cili ka zgjedhur të luajë rolin e spektatorit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011674880981445
array(1) { ["section"]=> string(100) "doli-lakuriq-dhe-bllokoi-trafikun-shoferi-i-nevrikosur-e-godet-duke-dhe-e-le-pa-ndjenja-video-216301" }