Doli për peshkim, mbytet 67-vjeçari në Liqenin e Shkodrës (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:40 27-05-2020 Doli për peshkim, mbytet 67-vjeçari në Liqenin e Shkodrës (EMRI) Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Liqenin e Shkodrës.

Mësohet se një peshkatar 67-vjeç është mbytur në liqen.

Trupi i pajetë i Sylejman Syljes është gjetur pas denoncimit të familjarëve, të cilët u shprehën se ai kishte dal për peshkim, por nuk u kthye më.

Ndërkohë, grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091500282287598
array(1) { ["section"]=> string(68) "doli-per-peshkim-mbytet-67-vjecari-ne-liqenin-e-shkodres-emri-207956" }