Doli për të gjuajtur me pushkë në det, por nuk u kthye më, ja kush është Silvi Prifti (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:37 29-11-2020 Doli për të gjuajtur me pushkë në det, por nuk u kthye më, ja kush është Silvi Prifti (FOTO) FotoMontazh: Silvi Prifti dhe Forcat detare në kërkim të tij

Personi në foto është Silvi Prifti, i cili rezulton i zhdukur prej 24 orësh.

 32-vjeçari një ditë më parë kishte dalë me shokët për të gjuajtur oktapodë me pushkë deti, por nuk u kthye më.

Mësohet se rrobat e tij janë gjetur në afërsi të Currilave, ndërsa dyshohet se 32-vjeçari mund të jetë mbytur në det.

Të afërmit e tij janë shprehur se 32-vjeçari dinte shumë mirë not, pasi vinste nga një familje peshkatarësh.

Forcat detare vijojnë kërkimin për gjetjen e të riut në Currila, por ende nuk ka asnjë shenjë të tij.

Screenshot_22.pngpolumbare_kerkime_29295.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas një konflikti të çastit, tentoi të vriste me armë zjarri 27-vjeçarin, arrestohet i riu në Berat
Humbi kontrollin e mjetit, makina përplaset me bordurën anësore përgjatë lumit Osum (FOTO NGA VENDNGJARJA) »
Article Logic
Execution time: 0.011667966842651
array(1) { ["section"]=> string(95) "doli-per-te-gjuajtur-me-pushke-ne-det-por-nuk-u-kthye-me-ja-kush-eshte-silvi-prifti-foto-229530" }