Domino, dy tavolina me pensionistë dhe… askush tjetër! Ç’po ndodh tani në çadrën e opozitës? (FOTOT PIKANTE)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:49 13-05-2017 Domino, dy tavolina me pensionistë dhe… askush tjetër! Ç’po ndodh tani në çadrën e opozitës? (FOTOT PIKANTE)

Janë përgatitjet e fundit të protestës së opozitës dhe duket se të gjitha strukturat e PD-së dhe partive aleate janë përqëndruar në marshimin e paralajmëruar në orën 12.00 në kryeqytet.

Në këto kushte, duket se vëmendja është spostuar nga çadra e opozitës, e cila në këto momente duket si e harruar.

Këto foto tregojnë qartë se çadra ka përfunduar në duart e pensionistëve dhe disa persona të tjerë, që duken si simpatizantë të opozitës.

Të moshuarit janë mbledhur pranë njëri-tjetrit dhe po shijojnë një lojë domino, ndoshta deri në pritje të protestës masive, me pjesëmarrjen e të ardhurve nga të gjitha rrethet e vendit.  

Po ashtu, në çadër shikon edhe ndonjë turist që po shuan kuriozitetin me atë që po ndodh në këtë ambient të improvizuar që prej datës 18 shkurt. Për më tepër, shikoni fotot dhe krijoni një ide më të qartë se ç’po ndodh në këto momente në çadër…

 

18471608_10212786248717357_452120339_n.jpg

18471267_10212786247717332_611605948_n.jpg

18470797_10212786248877361_2000718587_n.jpg

 

18470659_10212786248917362_283080025_n.jpg

 

18471047_10212786249037365_710140402_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Antiterrori ndalon 20 persona me prirje radikale në Tiranë dhe rrethe, mes tyre edhe të huaj
Në duart e kujt është besuar kryeministria sot në protestën e opozitës? (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.011018037796021
array(1) { ["section"]=> string(108) "domino-dy-tavolina-me-pensioniste-dhe-askush-tjeter-c-po-ndodh-tani-ne-cadren-e-opozites-fotot-pikante-78496" }