Dona në krahët e një tjetri, e “bombardojnë” me komente por ajo ua “mbyll” gojën të gjithëve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:13 03-08-2017 Dona në krahët e një tjetri, e “bombardojnë” me komente por ajo ua “mbyll” gojën të gjithëve

Dona dhe Musai një nga çiftet më simpatikë të “BB”, u dashuruan brenda spektaklit por duket se lidhja e tyre do vazhdojë më gjatë seç e kishit menduar.

Për shkak se çifti jeton në dy vende të ndryshme kanë nisur thashethemet për një ndarje të mundshme, sidomos pasi Dona publikoi së fundmi disa foto me një model,  zërat janë shtuar.

Dona nisur nga foto duket  se po bën një set fotografik ose reklamë për shkak të punës së saj, por modelja nuk ka qëndruar pa iu dhënë një përgjigje të fortë.

“Dua t’ju tregoj që puna që bëj më bën të rri me shumë njerëz e kam shumë shoqëri, por jam mjaftueshëm e pjekur për të mos gabuar. Nuk dua më këshilla nga askush dhe mos u shqetësoni ju më shumë se ne për jetën tonë. Ju duam shumë dhe ju respektojmë, ama nuk dua të më tregoni çfarë duhet të bëj dhe si duhet të sillem, sepse këto shpjegime ja jap vetëm të dashurit tim. Faleminderit të gjithëve për mirëkuptimin!”,shkruan ish-banorja.

tyitti.jpgtyitii7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.35951709747314
array(1) { ["section"]=> string(93) "dona-ne-krahet-e-nje-tjetri-e-bombardojne-me-komente-por-ajo-ua-mbyll-gojen-te-gjitheve-88190" }