Donald Lu befason kryetarin e PD-së në Tiranë, i bën një surprizë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:56 20-05-2017 Donald Lu befason kryetarin e PD-së në Tiranë, i bën një surprizë

Edison Tefik Çelo, kryetari i degës 2 për Tiranën në Partinë Demokratike është surprizuar sot nga ambasadori amerikan Donald Lu i cili ka shkuar ta urojë personalisht për ditëlindje.

“Një tjetër surprizë... Për ditelindje erdhi e më uroi dhe Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Z. Donald Lu, meqë Ambasada e SHBA është në territorin e Degës 2 PD”, shkruan demokrati Çelo ndërsa ndan edhe foton me ambasadorin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090200901031494
array(1) { ["section"]=> string(70) "donald-lu-befason-kryetarin-e-pd-se-ne-tirane-i-ben-nje-surprize-79346" }