Donald Lu dhe grupi i njohur shqiptar këndojnë në shqip me rastin e festave

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:53 25-12-2016 Donald Lu dhe grupi i njohur shqiptar këndojnë në shqip me rastin e festave

Stafi i Ambasadës së SHBA-së në Tiranë së bashku me ambasadorin Donald Lu kanë shpërndarë një video festive, ku shfaqen duke kënduar në shqip “Ja na erdhi viti i ri”.

Ambasadës i është bashkuar edhe grupi i njohur shqiptar, Alar Band, të cilët i kanë shoqëruar jo vetëm në këndim, por edhe nëpërmjet veglave muzikore.

Donald Lu, i veshur me një jelek të kuq dhe këmishë të bardhë, shihet të jetë më entuziasti në këtë video.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hologrami i Vaçe Zelës në Festivalin e Këngës në RTSH
Krishtlindje e bardhë në Malësinë e Madhe, pajtohen dy fise në hasmëri »
Article Logic
Execution time: 0.013179063796997
array(1) { ["section"]=> string(81) "donald-lu-dhe-grupi-i-njohur-shqiptar-kendojne-ne-shqip-me-rastin-e-festave-63679" }