Donald Lu dhe grupi i njohur shqiptar këndojnë në shqip me rastin e festave (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:22 24-12-2016
Donald Lu dhe Alar Band by newsbomb-al

Stafi i Ambasadës së SHBA-së në Tiranë së bashku me ambasadorin Donald Lu kanë shpërndarë një video festive, ku shfaqen duke kënduar në shqip “Ja na erdhi viti i ri”.

Ambasadës i është bashkuar edhe grupi i njohur shqiptar, Alar Band, të cilët i kanë shoqëruar jo vetëm në këndim, por edhe nëpërmjet veglave muzikore.

Donald Lu, i veshur me një jelek të kuq dhe këmishë të bardhë, shihet të jetë më entuziasti në këtë video.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069539546966553
array(1) { ["section"]=> string(87) "donald-lu-dhe-grupi-i-njohur-shqiptar-kendojne-ne-shqip-me-rastin-e-festave-video-63645" }