Donald Lu hoqi kufjet ndërsa fliste Gramoz Ruçi, ja përgjigja që jep ambasadori amerikan nga kafja

Publikuar tek: politike, më 14:01 11-09-2017 Donald Lu hoqi kufjet ndërsa fliste Gramoz Ruçi, ja përgjigja që jep ambasadori amerikan nga kafja

Donald Lu, ambasadori amerikan, ka menduar se askush nuk po e shihte kur ka vendosur të heqë kufjet, fill pasi nisi të flasë kryetari i Kuvendit  Gramoz Ruci.

Gazetarët e balkanweb i janë vënë pas dhe e kanë pyetur në kafenenë e Kuvendit, aty ku ambasadori po bisedonte me ambasadoren e Greqisë Eleni Surani.

Lu nuk e ka mohuar gjestin por ka lënë shumë të aludohet me përgjigjen e tij.

“S’mund t’i përgjigjem kësaj pyetjeje”, ka pohuar duke qeshur Lu i cili ka preferuar të dëgjojë vetëm fjalimin e Ramës, ka dalë gjatë pushimit, dhe siç bëjnë me dije burime për newsbomb.al, vendosi mos kthehet në Kuvend me rinisjen e seancës.

eleni.jpg

elenmi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092358589172363
array(1) { ["section"]=> string(103) "donald-lu-hoqi-kufjet-ndersa-fliste-gramoz-ruci-ja-pergjigja-qe-jep-ambasadori-amerikan-nga-kafja-91941" }