Donald Lu tek Ministria e Drejtësisë, takon Petrit Vasilin

Publikuar tek: aktualitet, më 14:57 07-02-2017 Donald Lu tek Ministria e Drejtësisë, takon Petrit Vasilin

Ambasadori i Shtetve të Bashkuara të Amerikës Donald Lu po zhvillon një takim me ministrin e ri të Drejtësisë, Petrit Vasili.

Mësohet se takimi po mbahet në Ministrinë e Drejtësisë.

Ende nuk dihet tema e diskutimit të këtij takimi, por ky është takimi i parë meS ambasadorit Lu dhe Vasilit pas betimit të tij si ministër i Drejtësisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Shqipëria pa armë”: Në 24 orë dorëzohen 37 armë, 8494 fishekë, 3 granata, 1 gjerdan mitrolozi dhe 19 krehëra
Aksident i rëndë në Vlorë, ‘Benz’-i del nga rruga dhe përplas këmbësorin »
Article Logic
Execution time: 0.0098931789398193
array(1) { ["section"]=> string(63) "donald-lu-tek-ministria-e-drejtesise-takon-petrit-vasilin-67999" }