Donald Lu ulet këmbëkryq në Xhami i shoqëruar nga deputeti socialist (Foto)

Publikuar tek: politike, më 20:19 27-01-2016 Donald Lu ulet këmbëkryq në Xhami i shoqëruar nga deputeti socialist (Foto)

Ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, ka vizituar mëngjesin e sotëm Xhaminë e Dragostunjës në qytetin e Librazhdit.

Lu ishte i shoqëruar nga deputeti socialist Taulant Ballad he kryetari i Bashkisë së Librazhdit, Kastriot Gurra. Lu, Balla dhe kryebashkiaku Gurra kanë vizituar më pas familjen e myftiut të Tiranës, Ylli Gurra.

12642887_993097247402543_8990132495028350513_n.jpg

12642550_993097304069204_8092104612149904996_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084960460662842
array(1) { ["section"]=> string(79) "donald-lu-ulet-kembekryq-ne-xhami-i-shoqeruar-nga-deputeti-socialist-foto-31103" }