Donald Lu ulet këmbëkryq në Xhami i shoqëruar nga deputeti socialist (Foto)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:27 28-01-2016 Donald Lu ulet këmbëkryq në Xhami i shoqëruar nga deputeti socialist (Foto)

Ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, ka vizituar mëngjesin e sotëm Xhaminë e Dragostunjës në qytetin e Librazhdit. Lu ishte i shoqëruar nga deputeti socialist Taulant Ballad he kryetari i Bashkisë së Librazhdit, Kastriot Gurra. Lu, Balla dhe kryebashkiaku Gurra kanë vizituar më pas familjen e myftiut të Tiranës, Ylli Gurra. Në foto, Lu  duket i ulur këmbëkryq, brenda xhamisë, teksa flet me ata që e shoqërojnë.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028213977813721
array(1) { ["section"]=> string(79) "donald-lu-ulet-kembekryq-ne-xhami-i-shoqeruar-nga-deputeti-socialist-foto-31119" }