Donald Trump bëhet gjysh për herë të nëntë

Publikuar tek: bota, më 09:58 13-09-2017 Donald Trump bëhet gjysh për herë të nëntë

Ditën e djeshme Presidenti i Shteve të Bashkuara, Donald Trump u bë gjysh për herë të nëntë.

 

Djali i tij Eric Trump dhe bashkëshortja Lara u bënë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme erdhi në jetë djali i tyre, Eric Luke Trump.  

Kreu i Shtëpisë së Bardhë përmes një postimi në Twitter nuk hezitoi të urojë djalin e tij dhe bashkëshorten për ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë.

Trump është martuar 3 herë dhe ka 5 fëmijë. Si rrjedhojë,  Presidenti është gjysh i nënëtë nipërve dhe mbesave. 

eric.png

 

eric_trump_wife_Lara_yunaska_Trump.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Uragani Irma bën “kërdinë” në shtëpinë e aktorit të famshëm (VIDEO)
Shuhet mbështetësja e “flaktë” e të drejtave të homoseksualëve »
Article Logic
Execution time: 0.013305902481079
array(1) { ["section"]=> string(48) "donald-trump-behet-gjysh-per-here-te-nente-92180" }