Donald Trump e vlerësoi Nënë Terezën, por Hillary Clinton…

Publikuar tek: bota, më 11:24 04-09-2016 Donald Trump e vlerësoi Nënë Terezën, por Hillary Clinton…

Ndërkohë që republikani Donald Trump ka përcjellë një mesazh ditën e djeshme, ku ka dhënë mbështetjen e tij dhe ka ftuar të gjithë të ndjekin ceremoninë e shenjtërimit të Nënë Terezës, Hillary Clinton nuk ka reaguar fare.

“Askush nuk është si Nënë Tereza”, ka thënë Trump në  mesazhin për Nënë Terezën.

Hillary nuk ka dhënë asnjë deklaratë apo mesazh për humanisten mbarëbotërore. Kjo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këtë mbase nuk e keni pritur, ja çfarë thotë Donald Trump për Nënë Terezën (Video)
Prestigjozja “The Independent”: Nënë Tereza u shpall shenjtore, por akademikët thonë se ajo nuk ishte kaq e shenjtë »
Article Logic
Execution time: 0.0093879699707031
array(1) { ["section"]=> string(62) "donald-trump-e-vleresoi-nene-terezen-por-hillary-clinton-51831" }