Donald Trump përkujton ditën e madhe për të dhe lëshon një mesazh për të gjithë kundërshtarët

Publikuar tek: bota, më 23:07 08-11-2017 Donald Trump përkujton ditën e madhe për të dhe lëshon një mesazh për të gjithë kundërshtarët

Presidenti SHBA-ve Donald Trump ditën e sotme ka bërë 1 vit që nga dita kur ai u zgjodh në krye të shtëpisë së bardhë.

Këtë moment historik për të, por edhe për SHBA-të, Trump e ka përkujtuar në rrjetet sociale.

Në një postim në rrjetet sociale Trump shfaqet me disa nga asistentët e tij dhe shkruan se urime për të gjithë ata që ai i quan mjeranë dhe ata që e votuan.

Më poshtë postimi Donald Trump: 

Screenshot_35.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Adoleshenti çudit botën, rrotullon kokën 180 gradë (Video)
Ministrat e vendeve të NATO-s mblidhen për të vendosur “fatin” e Afganistanit »
Article Logic
Execution time: 0.011208057403564
array(1) { ["section"]=> string(99) "donald-trump-perkujton-diten-e-madhe-per-te-dhe-leshon-nje-mesazh-per-te-gjithe-kundershtaret-98886" }