Donald Trump prezanton para mediave familjen, vajza e tij i lë pa fjalë

Publikuar tek: bota, më 12:27 25-09-2016 Donald Trump prezanton para mediave familjen, vajza e tij i lë pa fjalë

Donald Trump ishte bashkë me familjen e tij në konventën e Republikanëve ku u zyrtarizua kandidatura e tij.

Ndër katër fëmijët e tij ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen e mediave ishte vajza e madhe Ivanka Trump. 34 vjeçarja mbajti edhe një fjalim në këtë Konventë, ndërsa ajo që binte në sy ishte paraqitje e saj mjaft në formë dhe sharmante. Fotot e vajzës u shpërndanë në të gjitha mediat, të cilat e komentojnë për elegancën dhe bukurinë.

trump-1-1.jpgtrump-2.jpgtrump-2-1.jpgivanka-trump_1469197208-611450.jpg

ivanka-trump-2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një person i armatosur pranë Selisë së Kombeve të Bashkuara, evakuuohet zona (Foto)
Zbulohet fiksimi i Angelina Jolie, krijon një “dhomë lufte” në shtëpi »
Article Logic
Execution time: 0.018969058990479
array(1) { ["section"]=> string(76) "donald-trump-prezanton-para-mediave-familjen-vajza-e-tij-i-le-pa-fjale-54061" }