Donald Trump siç nuk është parë ndonjëherë, rrëmben shpatën në mes të arabëve (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 12:51 21-05-2017

Në udhëtimin e tij të parë si president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump është ndalur në Arabinë Saudite.

Pas vizitës së tij zyrtare me autoritete të Riad-it, Trump nuk është larguar jo vetëm pa pare ritualet tradicionale të Arabisë Saudite, por edhe duke u bërë vetë protagosnist.

Sioç duket në këtë video, Trump i ëhstë bashkuar valles tradicionale të shpatës. Ai mban në dorë një shpatë dhe imiton lëvizjet e banorëve, ndërsa Zonja e Parë, Melani e ndjek me shumë vëmendje dhe e buzëqeshur. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Panik në Francë, alarm për bomë në festivalin e Kanës
Shtetet e tyre në prag lufte, por 64% e amerikanëve nuk dinë ku ndodhet Koreja e Veriut në hartë »
Article Logic
Execution time: 0.0091650485992432
array(1) { ["section"]=> string(88) "donald-trump-sic-nuk-eshte-pare-ndonjehere-rremben-shpaten-ne-mes-te-arabeve-video-79416" }