Doni të riparoni iPhone X, kujdes çmimet janë shokuese

Publikuar tek: bota, më 00:02 18-11-2017 Doni të riparoni iPhone X, kujdes çmimet janë shokuese

IPhone X është një nga telefonat më të shtrenjtë në treg, ndaj nëse keni probleme teknike matuni mirë para se ta rregulloni.

Apo nëse keni xham të thyer do t’ju kushtojë akoma më shumë. Riparimi i xhamit të Apple kushton rreth 279 dollarë, por nëse ka dhe ndonjë defekt tjetër shtesë arrin në 549 dollarë.

Po ashtu edhe problemet e tjera të Apple shkojnë shumë, varësisht problemit. Krahasuar me markat e tjera ka një diferencë në çmime.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011982917785645
array(1) { ["section"]=> string(59) "doni-te-riparoni-iphone-x-kujdes-cmimet-jane-shokuese-99983" }