Donte që gruaja e tij të dukej si kukulla Barbie, burri paguan 50 mijë euro për operacione (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:02 15-03-2019 Donte që gruaja e tij të dukej si kukulla Barbie, burri paguan 50 mijë euro për operacione (FOTO)

24-vjeçarja e quajtur Paulina është vajza që para një viti nuk ngjante fare me atë që është shndërruar sot.

Paulina ishte e dashuruar me një burrë 32-vjeçar i cili i ofroi asaj një operacion plastik që kushtonte më shumë se 50 mijë euro.

Burri donte shumë që vajza të dukej si kukulla Barbie dhe për këtë arsye i premtoi edhe një punë në botën e modelingut.

Vajza nuk ishte dakord që të ndryshonte, por dashuria dhe presioni që bashkëshorti ushtronte bëri që ajo të binte dakord. Tani ajo nuk ka asgjë të njejtë si më parë. Buzët, sytë, gjoksi i saj, gjithçka tashmë është ndryshe.

Kur ajo kuptoi se bashkshorti e donte vetëm për bukurinë, e braktisi. Tani Paulina vazhdon karierën e modelingut, pasi është shumë e famshme dhe e falenderoi ish-bashkëshortin për këtë dhuratë.

54357730_628208957600088_4768066043962720256_n.png

53736362_1026103130928139_8629897402968440832_n.png

53923157_1126256907554269_6726090322234834944_n.png

53785405_256266175279467_7120980352847314944_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065300464630127
array(1) { ["section"]=> string(101) "donte-qe-gruaja-e-tij-te-dukej-si-kukulla-barbie-burri-paguan-50-mije-euro-per-operacione-foto-156572" }