Donte të bënte fotografi në akull, humbet në det…

Publikuar tek: bota, më 18:49 09-03-2019 Donte të bënte fotografi në akull, humbet në det…

Një e moshuar 77-vjeçare nga Teksasi vizitojë Islandën e Veriut pasi donte të shikonte nga afër bukurinë e akujve.

E moshuara është fotografuar mbi një akull i cili ngjante me si një fron mbreti, por në atë moment akulli është thyer dhe gruan e kanë marrë dallgët në det.

Burri i saj 79-vjeçar ka informuar autoritetet vendase, të cilët shpëtuan gruan që kishte mbetur në det të hapur për gjysmë ore.

53560002_1088852884638714_4564366065919852544_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012715816497803
array(1) { ["section"]=> string(54) "donte-te-bente-fotografi-ne-akull-humbet-ne-det-155805" }