Donte të përkujtonte gjyshin por i bashkëngjit fotot nudo statusit të saj (Foto +18)

Publikuar tek: bota, më 21:59 19-10-2016 Donte të përkujtonte gjyshin por i bashkëngjit fotot nudo statusit të saj (Foto +18)

Një vajzë donte të përkujtonte gjyshin e saj, por pa dashur i ka bashkëngjitur fotot nudo statusit të saj me fjalët prekëse për gjyshin.

 Fotot e vajzës bënë xhiron e gjithë rrjeteve sociale. Nuk është hera e parë që ndodh diçka e tillë, por zakonisht ndodh me “emoje-t” që në vend atyre që shprehin trishtimin, ngatërrohen me “emoje-t” duke qeshur me lot.

“Fjalët nuk mund ta përshkruajnë sesa rendësi kishe ti për mua, disa nga kujtimet e mia më të dashura dhe më të hershme janë ato kur ne luanim bashkë në liqen. Më mungon, të dua”, ka shkruar vajza në faceboook ndërkohë që janë postuar fotot e saj nudo.

1-339.jpg

3-116.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ëndërroni Australinë? Këto janë procedurat për të fituar një vizë pune në këtë shtet
Debati i FUNDIT Clinton-Trump, Hillary: Je kukull e Putinit! Por ja si i përgjigjet republikani (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013007879257202
array(1) { ["section"]=> string(87) "donte-te-perkujtonte-gjyshin-por-i-bashkengjit-fotot-nudo-statusit-te-saj-foto-18-56764" }