Dora e kësaj femre po çmend internetin (Foto)

Publikuar tek: bota, më 16:03 06-11-2016 Dora e kësaj femre po çmend internetin (Foto)

Një përdoruese e Twitterit postoi këtë foto pasi kishte përfunduar së bëri thonjtë, por nuk do e kishte menduar kurrë se fotografia do shpërndahej me mijëra herë duke lënë shumë njerëz të kruajnë kokën nga konfuzioni.

Larose419, apo thjeshtë Vicky, postoi këtë foto me thonjtë e saj rozë, duke shkruar “Sapo përfundova së bëri thonjtë”.

Sasdf24wgwrgsgffgfshot_1.jpg

Por a e gjeni dot se çfarë nuk shkon me foton që habiti mijëra njerëz? Disa arritën ta dallojnë menjëherë se dora ka vetëm katër gishta!

Ajo më pas shpjegoi se njërin gjisht e ka elastik dhe e kishte fshehur midis të tjerëve.

Scradaddaadddafgfggggnshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pjesëtari i Iluminatit tregon detaje të padëgjuara më parë rreth shoqërisë sekrete
Kjo është skena më komike në një film porno (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.012506008148193
array(1) { ["section"]=> string(49) "dora-e-kesaj-femre-po-cmend-internetin-foto-58594" }