Dordoleci ''Rama'', vezët dhe krahu i Bashës mbi supet e Berishës

Publikuar tek: politike, më 13:28 08-12-2015 Dordoleci ''Rama'', vezët dhe krahu i Bashës mbi supet e Berishës

Tri momente, me detaje u shënuan nga protesta e sotme e Partisë Demokratike: Dordoleci me foton e kryeministrit Rama, vezët mbi Kryeministri nga të rinjtë e Korpusit Rinor Azem Hajdari dhe krahu i Bashës mbi supin e Berishës.

Lulzim Basha në kujdes të jashtëzakonshëm për Sali Berishën, si kujdesi i një biri për babanë. Këto foto tregojnë momentin kur Basha, kreu aktual i PD-së i hedh krahët në sup ish-kreut, Berishës. Madje duket se diçka i pëshpëriti në vesh për të zbritur shkallët, se do ecnin më shumë.

Fotot e tjera tregojnë dordolecin dhe vezët mbi godinën e Kryeministrisë, ku Rama mungonte.

lulzimbashasaliberisha2

lulzimbashasaliberisha3

vezekryeministria

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012287855148315
array(1) { ["section"]=> string(66) "dordoleci-rama-vezet-dhe-krahu-i-bashes-mbi-supet-e-berishes-27236" }