Dorëheqja e Berishës dhe Topallit si deputetë, Braçe i fotografon bashkë dhe bën një koment

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:03 26-02-2016 Dorëheqja e Berishës dhe Topallit si deputetë, Braçe i fotografon bashkë dhe bën një koment

Ditën ne djeshme, ish kryeministri Sali Berisha dhe ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli deklaruan para mediave se ishin duke e menduar seriozisht qendrimin e tyre si deputetë në kushtet që është Parlamenti sot.

“Një parlament i mbushur me kriminelë”, thanë Berisha e Topalli.

Erion Braçe i ka fotografuar të dy politikanët e së djathtës duke bërë edhe një koment të shkurtër mbi dorëheqjen e mundshme të tyre.

“Çfarë çlirimi do jetë”, shkruan Braçe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.066182851791382
array(1) { ["section"]=> string(96) "doreheqja-e-berishes-dhe-topallit-si-deputete-brace-i-fotografon-bashke-dhe-ben-nje-koment-33584" }