Dorëheqja e Valdrin Pjetrit, Vasili ironizon Ramën: Po ky kur do iki se më të hidhur do ta ketë fundin

Publikuar tek: politike, më 20:04 15-08-2019 Dorëheqja e Valdrin Pjetrit, Vasili ironizon Ramën: Po ky kur do iki se më të hidhur do ta ketë fundin

Ish-deputeti i LSI Petrit Vasili duke komentuar dorëheqjen e kryebashkiakut socialist të Shkodrës, Valdrin Pjetrit, ironizon kryeministrin Rama.

Pjetri iku me turp shkruan Vasili ndërsa ironizon Ramën duke shtuar se e zgjat kot që nuk jep dorëheqjen dhe ai që tani sepse fundi do të jetë më i dhimbshëm.

'Ky Valdrin Pjetri iku per turp.

Po ky Edi Rama ç'pret më? Pse e zgjat më kot?

Apo duhet ti dale boja me keq se çi ka dale?

Sa me vone aq me i hidhur do te jete fundi...', shkruan Petrit Vasili.

Kujtojmë se kryebashkiaku i ri i Shkodrës Valdrin Pjetri, i dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit dha dorëheqjen sot pas akuzave të opozitës për një dënim në Itali 17 vite më parë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065970420837402
array(1) { ["section"]=> string(107) "doreheqja-e-valdrin-pjetrit-vasili-ironizon-ramen-po-ky-kur-do-iki-se-me-te-hidhur-do-ta-kete-fundin-175445" }