Dorëzohet Erion Braçe: Plasa duke ulëritur, këta nuk i ndal kush (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 17:20 06-01-2016

Deputeti socialist Erion Braçe shprehet i indinjuar për situatën nga përmbytjet ndërsa thotë se ky nuk është faji i natyrës por i atyre që gërryejnë lumenjtë në mënyrë të vazhdueshme. Deputeti poston video nga Shkumbini në Çermë të Sipërme.

“Unë s’di ç’të bëj më. Plasa duke ulëritur”, shpërthen deputeti.

“Urdhëroni; Ja vrasësit e lumenjve konkretisht vrasësit e Shkumbinit në Çermë të Sipërme. Janë këta që gërryejnë lumenjtë. Janë bnga ana e Kavajë Rrogozhinës, dhe shihni ç’kanë bërë.

Une s’di ç’të bëj më;Plasa duke ulëritur për këta dhe kërkush nuk i ndal! Nuk ka asnjë faj natyra joooo! Është faji i këtyre”!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066699981689453
array(1) { ["section"]=> string(74) "dorezohet-erion-brace-plasa-duke-uleritur-keta-nuk-i-ndal-kush-video-29298" }