Dorëzohet këngëtarja shqiptare, më në fund e pranon: Jam në një lidhje (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:28 23-10-2016

Për herë të parë publikisht, këngëtarja e njohur Leonora Jakupi e ka pranuar se është në lidhje.

Dhe këtë e ka bërë në emisionin “Talk” të 'KTV'-së, ku megjithëse ka hezituar, në fund u dorëzua duke pranuar se e ka gjetur “princin”.

“Jam njeri i gjallë dhe e rritur dhe vendos vetë për emocionet e mia, unë kam jetën time private e cila do të mbetet private përsëri” kështu ka thënë Jakupi ndërkohë që ka konfirmuar se është në një lidhje duke mos dhënë detaje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026222944259644
array(1) { ["section"]=> string(80) "dorezohet-kengetarja-shqiptare-me-ne-fund-e-pranon-jam-ne-nje-lidhje-video-57119" }