Dorina Mema gjen në garazh “Makinën e Batmanit”, s’i reziston dot

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:27 09-08-2017 Dorina Mema gjen në garazh “Makinën e Batmanit”, s’i reziston dot

Bodybilderja shqiptare Dorina Mema prej ditësh ndodhet në Katar dhe po eksploron çdo cep të vendit.

Po ashtu Dorina shpesh ka ndarë publikisht foto teksa nget makina luksoze.

“Kur gjen në garazh makinën e Batmanit”, shkruan Dorian teksa ka publikuar një foto me një super makinë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12815189361572
array(1) { ["section"]=> string(68) "dorina-mema-gjen-ne-garazh-makinen-e-batmanit-s-i-reziston-dot-88642" }