Dosjet e përgjimeve, Nard Ndoka e pranon hapur: Opozita ka përdorur Prokurorinë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:32 16-07-2019 Dosjet e përgjimeve, Nard Ndoka e pranon hapur: Opozita ka përdorur Prokurorinë

Kreu i demokristianëve Nard Ndoka, i ftuar në Top Talk, ka folur për përgjimet e dosjeve 339 dhe 184.

Sipas Ndokës, së shpejti do të ketë përgjime të reja që do të publikohen, pjesë e të cilave sipas tij do të jetë kryeministri Rama dhe njerëz pranë tij.

Gjithashtu Ndoka pranoi se opozita ka burime brenda Prokurorisë.

‘Ka, opozita është institucionale dhe ka informacionet e veta. I ka pasur edhe më përpara. Basha i ka bërë publike muaj përpara për dosjet të cilat rrinin në Prokurori nuk hetoheshin, bllokoheshin. U ka përmendur edhe numrat’, tha Ndoka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019573926925659
array(1) { ["section"]=> string(84) "dosjet-e-pergjimeve-nard-ndoka-e-pranon-hapur-opozita-ka-perdorur-prokurorine-172406" }