Doza heroine në Delvinë, arrestohet 29 vjeçari. Ja provat materiale të sekuestruara nga policia

Publikuar tek: aktualitet, më 10:12 27-08-2015 Doza heroine në Delvinë, arrestohet 29 vjeçari. Ja provat materiale të sekuestruara nga policia Foto ilustruese

Janaq Shemsho, 29 vjeç, banues në Delvinë ka rënë në prangat e policisë së Vlorës.

Policia bën me dije se sekuestruar 2.8 GR lëndë narkotike të llojit “HEROINË” si dhe kapur në flagrancë  poseduesin 29 vjeçar, për veprën penale “Prodhimi dhe Shitja e Narkotikëve”!

Sipas policisë “Arrestimi i këtij shtetasi u krye në banesën e tij, pasi gjatë një kontrolli të ushtruar nga Shërbimet e Policisë në banesën e tij në lagjen “Sinan Ballaci”, i’u gjetën 2-doza me  lëndë narkotike të llojit “Heroinë”, me peshe 1.4  GR  secila”.

Të riut i janë gjetur dhe sekuestruarnë cilësinë e provës materiale:

- një aparat celular, të markës “Nokia”,

- një aparat telefoni, të llojit  “iPad”,

- 4300 lekë (të rinj), të cilat i kishte marrë në një banesë afër shtëpisë së tij, në  pronësi të shtetasit: E.Ç, 37 vjeç, banues në të njëjtën lagje “Sinan Ballaci”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Më jep 500 euro ose të publikoj videon”, 22 vjeçari kanos 48 vjeçaren por arrestohet
A janë privilegjuar këngëtaret nga sistemi? Agim Doçi nxjerr emrat dhe i përgjigjet Gjergj Lekës për Linditën e Parashqevinë »
Article Logic
Execution time: 0.012827157974243
array(1) { ["section"]=> string(99) "doza-heroine-ne-delvine-arrestohet-29-vjecari-ja-provat-materiale-te-sekuestruara-nga-policia-19298" }