Drake dhe Dave Chappelle i ikën truri nga kjo magji e David Blaine (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:14 16-11-2016 Drake dhe Dave Chappelle i ikën truri nga kjo magji e David Blaine (Video)

David Blane nuk është një magjistar si gjithë të tjerët. Ai është bërë i famshëm për numrat e tij krejtësisht të veçantë dhe performancat përpara personazheve me famë botërore.

Këtë herë ai ka lënë me gojë hapur këngëtarin Drake, komedianin Dave Chappelle dhe basketbollistin Stephen Curry. Për të mos ia prishur magjinë këtij numri spektakolar, po ju lëmë ta ndiqni në videon më poshtë:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025274038314819
array(1) { ["section"]=> string(78) "drake-dhe-dave-chappelle-i-iken-truri-nga-kjo-magji-e-david-blaine-video-59720" }