“Drejt Fundit”, luftë dhe seks, filmi më i ri shqiptar i zhanrit aksion (Video)

Publikuar tek: kulture-art, më 14:40 20-09-2015

“Drejt Fundit” quhet filmi më i ri aksion shqiptar që do të transmetohet së shpejti në kinematë shqiptare. Me regji dhe skenar të Drilon Hoxhës filmi përmban skena aksioni përfshirë përplasjet me armë, si dhe skena erotike.

Në film marrin pjesë kryesisht një kastë aktorësh të rinj si Ferdinand Prendi, por nuk mungojnë as veteranët e skenës shqiptare si Mehdi Malka.

Premiera e filmit do të jetë më 22 tetor të këtij viti. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.57395100593567
array(1) { ["section"]=> string(79) "drejt-fundit-lufte-dhe-seks-filmi-me-i-ri-shqiptar-i-zhanrit-aksion-video-21254" }