“Drejtësia”, arrihet marrëveshja për çështjet teknike, Halimi: Nëse vazhdohet kështu, dakord edhe politikisht

Publikuar tek: politike, më 21:47 23-03-2016 “Drejtësia”, arrihet marrëveshja për çështjet teknike, Halimi: Nëse vazhdohet kështu, dakord edhe politikisht

Deputeti i Partisë Demokratike, Eduard Halimi ka four pas përfundimit të mbledhjes së Komisionit të Reformës në Drejtësi dhe ka njoftuar se është arritur një marrëveshje përfundimtare mes palëve, sa i përket çështjeve teknike.

“Nëse vazhdohet kështu, ka mundësi për një marrëveshje politike”, ka theksuar Halimi, ndërsa ka shtuar se pasi politika të bjerë dakord, atëherë drafti do u kalojë ekspertëve.

Mbledhja e radhës do të zhvillohet nëser në orën 10:30.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.006242036819458
array(1) { ["section"]=> string(109) "drejtesia-arrihet-marreveshja-per-ceshtjet-teknike-halimi-nese-vazhdohet-keshtu-dakord-edhe-politikisht-35853" }