Drejtonin automjetet të dehur dhe pa patentë, arrestohen 2 persona (Emrat)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:34 06-02-2017 Drejtonin automjetet të dehur dhe pa patentë, arrestohen 2 persona (Emrat)

Policia e Fierit ka vënë në pranga dy persona pasi drjtonin automjetet në gjendje të dehur dhe pa patentë.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se janë arrestuar shtetasit:

1.Oltjon Hysenaj, 27 vjeç, banues në lagjen "Konferenca e Pezës" Fier.

Në vendin e quajtur “Autogrili” është kapur nga patrulla e policisë duke drejtuar mjetin tip BMË me targa AA 040 GG në gjendje të dehur në masën 0.80 mg/l.

2.Nasi Daci, 74 vjeç, banues në Libofshë, Fier.

Në vendin e quajtur “Kinoteatri” është kapur nga patrulla e policisë duke drejtuar motomjetin tip Lonxia me targa AC 120 i pa paisur me leje drejtimi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parashikimi i motit, ja si do të variojnë temperaturat
Goditen dy raste të ‘mitdhënies’, prangosen 2 shoferë (Emrat dhe Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011523008346558
array(1) { ["section"]=> string(77) "drejtonin-automjetet-te-dehur-dhe-pa-patente-arrestohen-2-persona-emrat-67850" }