Drejtonin të dehur dhe pa patentë automjetet, arrestohen 9 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 13:29 14-06-2015 Drejtonin të dehur dhe pa patentë automjetet, arrestohen 9 persona

Nëntë drejtues automjetesh janë  vënë në pranga gjatë orëve të natës nga policia rrugore. Drejtuesit e automjeteve janë ndaluar nga policia, pasi ka konstatuar se drejtonin mjetet në gjendje të dehur ose pa  dëshmi.Personat janë shoqëruar në komisariat dhe ndaj tyre rëndon aukuza e “drejtim mjeti në gjendje të dehur ose pa dëshmi”. Prej disa kohësh policia po ushtron kontrolle të rrepta ndaj drejtuesve të automjeteve me qëllim shmangien e aksidenteve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr në Patos digjen dhjetra rrënjë ullinj
Tre ekipe italiane në luftë për mbrojtësin e kombëtares Hysaj »
Article Logic
Execution time: 0.011667966842651
array(1) { ["section"]=> string(71) "drejtonin-te-dehur-dhe-pa-patente-automjetet-arrestohen-9-persona-13546" }