Drejtonte ‘Ferrari-n’ me 240 kilometër në orë, arrestohet reperi i njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:57 29-09-2020 Drejtonte ‘Ferrari-n’ me 240 kilometër në orë, arrestohet reperi i njohur Ilustruese

Reperi i njohur Lil Yacht është arrestuar nga policia pasi po drejtonte mjetin e tij tip “Ferrari” me shpejtësi 240km/h.

23 vjeçari po shkonte në qendrën e qytetit, kur policia e ka pikasur dhe e ka arrestuar.

Reperi edhe më parë ka patur incidente kur drejtonte “Ferrarin” e tij, pasi në korrik ishte aksidentuar për shkak të shpejtësisë.

Edhe pse mediat e huaja shkruan se ai ishte në burg, vetë reperi me anë të një postimi ka treguar që është i lirë dhe jo në qeli.


Screenshot_2-51.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011691093444824
array(1) { ["section"]=> string(77) "drejtonte-ferrari-n-me-240-kilometer-ne-ore-arrestohet-reperi-i-njohur-222143" }