Drejtonte pa patentë motoçikletën arrestohet 22-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 09:13 26-05-2015 Drejtonte pa patentë motoçikletën arrestohet 22-vjeçari

Një 22 vjeçar është ndaluar nga policia e Vlorës. Algero Pulaj është  arrestuar në flagrancë teksa po drejtonte pa patent , motoçikletën tip Honda.

Arrestimi i tij u krye në rrugën Ismail Qemali.

Ndaj 22 vjeçarit Pulaj rëndon akuza e “Drejtim i automjetit në mënyrë të parregullt”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kërcënohet shefi i Krimeve Besnik Qevani dhe Arben Hyseni :"Do të të hedh në erë ty dhe familjen tënde"
#ColoursofAlbania, fillon promovimi i diplomacisë së ngjyrave të Shqipërisë »
Article Logic
Execution time: 0.012125015258789
array(1) { ["section"]=> string(61) "drejtonte-pa-patente-motocikleten-arrestohet-22-vjecari-11976" }