Drejtoresha e Doganave “gatitu” përpara Ramës së nevrikosur (Foto)

Publikuar tek: politike, më 17:51 12-01-2016 Drejtoresha e Doganave “gatitu” përpara Ramës së nevrikosur (Foto)

Kryeministri Edi Rama ka shkuar sot te Drejtoria e Përgjithshme e Doganave i shoqëruar nga ministri Shkëlqim Cani dhe Arben Ahmetaj.

Por megjithëse kryeministri nuk shkarkoi drejtoreshën Pranvera Fagu, siç parashikoi dje ish-kryeministri Sali Berisha, duket se Rama nuk ka qenë edhe aq i qetë gjatë takimit me Fagun.

Nga një fotografi e shkrepur përtej hekurave të institucionit, Rama duket mjaft i tensionuar teksa ngre dorën lart, e përpara tij qëndron e heshtur drejtoresha.

rama-2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009666919708252
array(1) { ["section"]=> string(68) "drejtoresha-e-doganave-gatitu-perpara-rames-se-nevrikosur-foto-29811" }