Drejtori i policisë rrugore shkon në Panaja, shkak aksidenti i paradites së sotme në Panaja

Publikuar tek: aktualitet, më 13:26 11-07-2015 Drejtori i policisë rrugore shkon në Panaja, shkak aksidenti i paradites së sotme në Panaja Drejtori Mitat Tola ne vendin e ngjarjes ne Panaja

Drejtori i Policisë Rrugore Mitat Tola sot në mëngjes ka udhëtuar drejt Vlorës aty ku ndodhi edhe aksidenti i një automjeti që mori flakë dhe doli nga rruga. 

Shkak për këtë lëvizje të drejtorit, kanë qenë përmasat e ngjarjes, që në fillim u tha se ishte një shpërthim.

Por me vonë Tola ka sjellë edhe dinamikën e ngjarjes që ka të bëjë me shpejtësinë  emadhe të mjetit dhe mënyrën sesi ka devijuar nga rruga që çoi në shpërthim. Dy të lënduarit kanë shkuar menjëherë në spital ku kanë marrë edhe ndihmën e parë të nevojshme. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Eksploziv biznesmenit, ç’aktivizohen 800 gramë tritol vënë makinës
Arrestohen dy shpërndarës droge në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.011398077011108
array(1) { ["section"]=> string(96) "drejtori-i-policise-rrugore-shkon-ne-panaja-shkak-aksidenti-i-paradites-se-sotme-ne-panaja-15909" }