Drejtori në qeverinë e Ramës me vogëlushen e tij, sot ajo mbush 14 vjeç (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:36 23-02-2017 Drejtori  në qeverinë e Ramës me vogëlushen e tij, sot ajo mbush 14 vjeç (FOTO)

Personazhi në foto është jo pak i njohur për publikun e median. Ai është Artan Lame, drejtori i ALUIZNI-t që sot feston një ditë të shënuar, ditëlindjen e vajzës së tij Lisia.

“Atëhere dhe tani. Lisia sot 14”, shkruan Lame ndërsa publikon edhe këtë foto tejet interesante. Atë e bijë në të njëjtin vend, pranë njëri-tjetrit edhe 14 vite më pas. Newsbomb.al bashkohet me gëzimin e familjes Lame dhe i uron Lisias jetë të gjatë e të shëndetëshme!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019773960113525
array(1) { ["section"]=> string(81) "drejtori-ne-qeverine-e-rames-me-vogelushen-e-tij-sot-ajo-mbush-14-vjec-foto-69650" }