Drejtuesi i motorrit humb ndjenjat në Fier, mjekët i rrezikojnë jetën teksa e vënë në auto-ambulancë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:37 26-03-2020 Drejtuesi i motorrit humb ndjenjat në Fier, mjekët i rrezikojnë jetën teksa e vënë në auto-ambulancë (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen “1 Maj” në Fier.

Mësohet se një person është aksidentuar në rrethrrotullim, teksa drejtonte motorrin.

Sakaq, bëhet me dije se ai ka përfunduar pa ndjenja.

Ndërkohë në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia dhe ambulanca.

Ajo që vihet re është se kjo e fundit, nuk ka ushtruar kujdes ndaj personit. Stafi mjekësor e ka transportuar drejt makinës së ambulancës pa barrelë, duke rrezikuar në këtë mënyrë jetën e të aksidentuarit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097930431365967
array(1) { ["section"]=> string(112) "drejtuesi-i-motorrit-humb-ndjenjat-ne-fier-mjeket-i-rrezikojne-jeten-teksa-e-vene-ne-auto-ambulance-video-200183" }