Drekë buzë detit me presidentin e Kroacisë, Rama fotografohet me Milanoviç në Sarandë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:26 13-08-2020 Drekë buzë detit me presidentin e Kroacisë, Rama fotografohet me Milanoviç në Sarandë

Kryeministri Edi Rama vijon pushimet familjare në Jug të vendit. Pas relaksit disa ditor në fshatin e Vunoit, Rama ka zbritur në Sarandë.

Në qytetin bregdetar, kreu i qeverisë është fotografuar në një restorant duke drekuar me kryeministrin e Kroacisë Zoran Milanoviç. Krah Ramës qëndron bashkëshortja Lindita.

Ndërsa presidenti Milanoviç është i shoqëruar nga një grua dhe një djalë, që besohet se janë e shoqja me të birin.

fgerer5ujfgj5th5h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099339485168457
array(1) { ["section"]=> string(91) "dreke-buze-detit-me-presidentin-e-kroacise-rama-fotografohet-me-milanovic-ne-sarande-217061" }