Drini feston 9-vjetorin, Saimir Tahiri publikon foton e ëmbël me dy djemtë në qafë dhe e uron publikisht

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:57 22-02-2020 Drini feston 9-vjetorin, Saimir Tahiri publikon foton e ëmbël me dy djemtë në qafë dhe e uron publikisht Tahiri me djemte

Drini, djali i ish-Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahirit, dje ka mbushur 9 vite që nga ardhja e tij në jetë.

Tahiri nuk ka nguruar dhe e ka uruar publikisht të birin në një ndër ditët më të rëndësishme të tij.

Ish-ministri ka publikuar një foto në ‘Isntagram’ në të cilën mban në qafë Drinin dhe djalin e tij të vogël Golikun, ku të tre shfaqen më të qeshur e gëzuar se kurrë.

Në diçiturën e fotos së ëmbël me dy djemtë Tahiri shkruan “Sot 9 e pastaj  edhe 100 të tjera Drin. Miq të ngushtë përgjithmonë”.

Kjo nuk ëshë hera e parë që ish-ministri bën dedikime të ëmbla për të birin, pasi vazhdimisht përmes postimeve ndonëse të rralla na tregon për marrëdhënien e bukur që kanë.

000000.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078389644622803
array(1) { ["section"]=> string(110) "drini-feston-9-vjetorin-saimir-tahiri-publikon-foton-e-embel-me-dy-djemte-ne-qafe-dhe-e-uron-publikisht-196098" }