'Drita jem', Mozzik publikon mesazhet me njeriun e shtrenjtë: Të dua

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:25 16-07-2020 'Drita jem', Mozzik publikon mesazhet me njeriun e shtrenjtë: Të dua Kida - Mozzik

Ndoshta menduat se mund të ishte Loredana, por jo. Mozzik ka publikuar mesazhet me nënën e tij, e cila gjithmonë është aty për ta inkurajuar.

Reperi si duket ka rënë dakord për të kënduar në ndonjë klub nate të njohur dhe këtë ka menduar ta ndajë me nënën e tij.  

"Edhe e kry".

"Bravo nano. Ishalla veç suksese. Të përqafoj shumë,”– i shkroi nëna e tij.

Ndërsa Mozzik iu përgjigj: Ishalla nano, të dua.

“Drita ime”- përfundoi bisedën e ëma ndërsa shihet që diçka ka dashur të shkruaj.

mozzik.JPG

Mozzik është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar. Gjatë kësaj periudhe ai ka qenë shumë i angazhuar në projektet muzikore duke nxjerrë disa këngë brenda pak kohësh.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099179744720459
array(1) { ["section"]=> string(71) "drita-jem-mozzik-publikon-mesazhet-me-njeriun-e-shtrenjte-te-dua-214036" }