I infektuar me COVID-19, Dritan Dajti dërgohet me URGJENCË në spital, QSUT-ja rrethohet nga policia

Publikuar tek: aktualitet, më 19:25 26-01-2021 I infektuar me COVID-19, Dritan Dajti dërgohet me URGJENCË në spital, QSUT-ja rrethohet nga policia Dritan Dajti

Dritan Dajti, i dënuar për vrasjen e 4 policëve është dërguar me urgjencë në spitalin “Nënë Tereza” për trajtim mjekësor.

Dajti është i infektuar me koronavirus dhe simptomat e forta i kanë sjellë shqetësime, ndërkohë që ai është shoqëruar nën masa të rrepta sigurie dhe spitali është rrethuar me policë.

Kujtojmë se herën e fundit që Dritan Dajti u soll në Tiranë në një klinikë private, u pezulluan disa policë të burgjeve, pasi nuk kishin njoftuar drejtorin e burgjeve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nxiti autorin që të vriste Mario Metajn dje në Patra të Greqisë, arrestohet shqiptari
Aksident i rëndë në aksin Vlorë-Levan, automjeti del nga rruga, humb jetën një person »
Article Logic
Execution time: 0.013084888458252
array(1) { ["section"]=> string(80) "dritan-dajti-dergohet-me-urgjence-ne-spital-qsut-ja-rrethohet-nga-policia-236507" }